Jak działamy

 

W trosce o wygodne i komfort naszych Klientów, pragniemy przybliżyć Państwu najważniejsze kwestie związane z wykonywanymi przez nas realizacjami. Żywimy głęboką nadzieję, iż zamieszczone tu informację odpowiedzą Państwu na wszystkie nurtujące pytania dotyczące naszych usług.

 

 1. Przeciętny czas realizacji nowoczesnej instalacji wynosi kilka godzin w przypadku Klientów Indywidualnych oraz kilka godzin do kilku dni w przypadku Klientów Biznesowych. Czas ten uzależniony jest bezpośrednio od wielkości instalacji.
 2. Usługa montażu zaawansowanej technicznie i technologicznie wentylacji z rekuperacją (odzyskiem ciepła) składa się z 3 zasadniczych etapów:
  • uzgodnienie najważniejszych kwestii z Klientem oraz stworzenie zadowalającego obie strony projektu;
  • wykonanie odpowiednich prac przygotowawczych i rozprowadzenie instalacji;
  • montaż oraz uruchomienie systemu celem jego regulacji.
 3. Działamy w oparciu o najwyższej jakości sprzęt – specjalistyczne elektronarzędzia oraz odpowiednie narzędzia pomiarowe.
 4. Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, dokładnie zabezpieczamy miejsce naszej pracy tak, aby po wykonanym montażu całość była nienagannie czysta i uporządkowana.
 5. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania w zakresie wentylacji spełniają normy dotyczące hałasu, zaś materiały, na których działamy uwzględniają wszystkie atesty.
 6. Na życzenie Klienta zajmujemy się również kwestiami związanymi z pozwoleniami na montaż rozwiązań zewnętrznych (poza budynkiem).
 7. Nasza firma jak i każdy z naszych specjalistów z osobna posiada niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, niezbędne do wykonywania prac w zakresie planowania, montażu, dystrybucji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.
Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin klimatyzacja Nowy Dwor Mazowiecki Agencja artystyczna You and Me House of Funk Radio Poland medical service Modlin Twierdza AdlistaPL Zabawki edukacyjne toys.edu.pl domena na sprzedaż Borkowska.eu Gestalt psychoterapia dzikowski Barrioloco koncerty warszawa borkowska alicja