Witamy Państwa na stronie Eskimo Solution

specjalisty w zakresie szeroko pojętej klimatyzacji.


Zajmujemy się zarówno projektowaniem, dystrybucją jak i montażem nowoczesnych systemów klimatyzacji, dedykowanych na potrzeby zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. To, co pragniemy Państwu zaoferować, to nie tylko wysokiej klasy sprzęt – solidny, wytrzymały i elegancki, ale również szereg usług dodatkowych, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także profesjonalne doradztwo.


Działamy w oparciu o sprzęt najwyższej jakości – znanych i powszechnie szanowanych w świecie producentów. Nowoczesna technologia, elegancki design, szeroka funkcjonalność, a także długa żywotność sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania nie mają sobie równych. Dbamy o to, co nas otacza. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że środowisko, w którym przyszło nam funkcjonować ulega powolnej, aczkolwiek stopniowej degradacji. Mając to na uwadze, w naszych realizacjach stosujemy wyłącznie wydajne rozwiązania o niskim zużyciu energii (klasa energetyczna A). Niniejszą ofertę dedykujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom, zakładom pracy oraz instytucjom – wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.


Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w zakresie klimatyzacji. Nasi fachowcy cechują się wieloletnim doświadczeniem, niebywałą wiedzą, a także świetnym, indywidualnym podejściem do Zleceniodawcy. Każde zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem najwyższego dobra naszego Klienta. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że finalne realizacje są nie tylko solidne, wytrzymałe i funkcjonalne, ale również niebywale estetyczne. Można śmiało stwierdzić, iż stanowią swojego rodzaju dekorację każdego pomieszczenia.

Granix Nagrobki Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin klimatyzacja Nowy Dwor Mazowiecki Agencja artystyczna You and Me House of Funk Radio Poland medical service Modlin Twierdza AdlistaPL Zabawki edukacyjne toys.edu.pl domena na sprzedaż Borkowska.eu Gestalt psychoterapia dzikowski Barrioloco koncerty warszawa borkowska alicja